021-66565060 09127261025

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران، بلوار کشاورز، بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی، پلاک 342، طبقه 5، واحد 17

گلخانه سازان

گلخانه سازان 

 

گلخانه سازان گل سبز میثاق فعالیت خودرا در سال ۱۳۷۲ در زمینه ساخت گلخانه و اجرای پروژه های گلخانه سازی و مکانیزه نمودن بخشهای کشاورزی آغاز نمود تا سال ۱۳۷۹ به عنوان برترین سازنده گلخانه مفتخر به دریافت تائید ساخت گلخانه از سازمان بین المللی فائو گردید. شرکت گل سبز میثاق طی سالهای گذشته ۷۶۹۲۸۴ متر گلخانه در ۳۰ شهر ایران و کشورهای ترکمنستان,قزاقستان, عراق و امارات اجرا نموده است.این شرکت با کارشناسانی مجرب و متخصص در راستای رسالت خویش در خدمت کاربران ایرانی خارجی مي باشد.

شرکت گلخانه سازان گل سبز فرداد میثاق

 گل سبز میثاق با ۲۳ سال تجربه دومین شرکت گلخانه سازان ایرانی با تائیده سازمان جهانی فائو است که از سال ۱۳۷۲در زمینه طراحی گلخانه,ساخت گلخانه ,فروش تجهیزات گلخانه خدمتکار عرصه کشاورزی کشور است.

این شرکت جز اولین شرکتهای ایرانی سازنده گلخانه و صادرکننده گلخانه به خارج از کشور از سال ۱۳۸۰ است  کشور های مثل امارات,ترکمنستان,قزاقستان ,ازبکستان و عراق که اجرای گلخانه طرح فائو و گلخانه طرح اسپانیای را  حتی به فراتر از قاره آسیاه رسانده است .

مهندسین گلخانه ساز گل سبز میثاق قادر به طرحی و ساخت گلخانه در هر نوع تیپ گلخانه ای مدنظر شما کارفرما یان با قیمت مناسب و کیفیت بالا میباشند.

با گل سبز میثاق پس از استعلام و کیفیت سازه گلخانه از همکاران محترم تماس بگیرید.

گلخانه ساز

گلخانه ساز عبارت است از محلی که در آن شرایط محیطی شامل دما نور و رطوبت قابل کنترل است هدف از احداث آن نیز پرورش محصولات در خارج از فصل صرفه جویی در میزان مصرف آب استفاده از بذر وخاک با کیفیت بالا به منظور دست یابی به حداکثر سود دهی می باشد.

مزایایی کشت گلخانه ای

۱-افزایش تولید در واحد سطح
۲-تولید بیش از یک محصول در سال
۳-افزایش کیفیت محصول تولیدی
۴-صرفه جویی در مصرف آب (با روش آبیاری تحت فشار)
۵- استفاده از اراضی غیر قابل کشت با سبستم هیدروپونیک

سازمان خوار بار جهانی fao در راستای افزایش میزان بهره وری و کیفیت تولیدات و کاهش هزینه های جاری استانداری های در اکثر نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرد .از جمله این استاندارد ها می توان به استاندارد ساختمان و سازه گلخانه و استارداری روش کشت و مبارزه با آفات و امراض اشاره کرد.

درطراحی که این سازمان برای گلخانه معرفی کرده تمام اسکلت گلخانه ها گالوانیزه و پرتابل مونتاژ بوده . ارتفاع و عرض دهانه بنا به نوع کشت متفاوت بوده و این سازه از نظر مهندسی لزومآ باید در برابر باد باسرعت ۱۲۰ کیلومتر در ساعت و وزن برف تا ارتفاع ۲۰ سانتیمتر مقاوم باشد.

در این سازه جهت تهویه مناسب ,پنجره های کناری به ارتفاع ۱/۵ متر در طرفین و سیستم پد و فن در ابتدا و انتهای گلخانه و پنجره سقفی سراسری دقیقا در ۱/۵متر بالای ناودانی(آبروها)تعبیه می شود .پوشش این سازه از پلاستیک آنتی VU(حداقل دارای ۳%ماده موثر )و ضد عرق و در مکانهای سرد سیری و کم نور استفاده از پوشش پلی کربنات دو جداره ۶ میلمتر پیشنهاد میشود .جهت دما و انرژی این سازه به صورت به هم پیوسته می باشد . که مزایای استفاده از این استاندارد ها به شرح زیر میباشد .

– کاهش هزینه های جاری تولید
– کنترل بهتر شرایط محیطی
– افزایش طول دوره رشد گیاهان و مخصوصا سبزیجات و میوه ها
– کمترین استفاده از موادی سمی و شیمیایی برای کنترل آفات و بیماریها

استاندارد ها و محاسبات گلخانه سازان

سازه های جدید مجوعه گل سبز میثاق GSM که با تکیه بر دانش داخلی طراحی و ساخته شده است .تلفیقی از تکنولوژی روز اروپا و تولیدات داخلی میباشد که بر اساس برنامه طراحی سازه cosmos1.65 و بر اساس استانداردهای UNE76-208
گلخانه و استاندارد NFU57-063 طراحی شده است .مقاومت سازه در برابر باد

میزان تحمل بار برف,بار محصول و سایر محاسبات نیز با ECMC (پیمان نامه سازه فلزی اروپا)تطبیق دارد.

باتوجه به استاندارد های ذکر شده مقاومت سازه فوق یه شرح زیر میباشد.

 بار برف۲۰ کیلوگرم در مترمربع,معادل ۱۶ سانتیمتر ضخامت برف بار باد ۱۲۰ کیلومتر در ساعت (درصورتی که پنجره بسته باشند)

قطعات سازه گلخانه تماما از جنس گالوانیزه گرم تهیه گریده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *