021-66565060 09127261025

جهت ارتباط میتوانید با شماره تلفن ما در تماس باشید

آدرس

تهران، بلوار کشاورز، بین خیابان جمالزاده شمالی و کارگر شمالی، پلاک 342، طبقه 5، واحد 17

پروفیل امگا گلخانه

پروفیل امگا یکی از اتصالات گلخانه است که در ساخت سازه گلخانه استفاده می شود. با توجه به اینکه سطح مقطع این پروفیل شبیه به حرف انگلیسی امگا می باشد به این نام اسم گذاری شده است.

پروفیل امگا گلخانه

پروفیل امگا یکی از چندین نوع پروفیل های مورد استفاده در گلخانه سازی است. شرکت گل سبز میثاق تولید کننده انواع اتصالات گلخانه می باشد و پروفیل امگا یکی از محصولات ماست. در ادامه سعی می کنیم علاوه بر آشنایی با این پروفیل، مشخصات و کاربردهای آن در ساخت گلخانه را توضیح دهیم.

مشخصات فنی پروفیل امگا گل سبز میثاق

مشخصات فنی مدنظر ما برای تولید این نوع پروفیل شامل استانداردهای جنس ورق مورد استفاده، ضخامت و طول محصول و فرایند تولید است که در زیر بیان می کنیم:

جنس پروفیل امگا چیست؟

جنس پروفیل امگا ساخته شده در گل سبز میثاق از ورق گالوانیزه می باشد. ورق های گالوانیزه مقاومت زیادی در برابر عوامل جوی همچون باد و باران، برف و سرما و گرما دارند. از این رو استفاده از پروفیل امگا در سازه های گلخانه باعث طولانی شدن عمر گلخانه و پایداری آن در برابر این عوامل طبیعی می شود. هر چند صرف گالوانیزه بودن ورق مورد استفاده کافی نیست و بایستی استانداردهای مختلفی همچون ضخامت پوشش و یکنواختی آن در فرایند گالوانیزه سازی ورق رعایت شود. همچنین محصول تولیدی دارای مقاومت کششی بالایی بوده و در باره عوامل جوی خشن تر همچون سیل و طوفان و گردباد نیز استحکام لازم را دارد.

بیشتر بخوانید: برای آشنایی با پروفیل اچ گلخانه گل سبز میثاق کلیک کنید.

ضخامت پروفیل امگا

ضخامت پروفیل امگا از 1 میلیمتر تا 1.25 متغیر است. انتخاب ضخامت مناسب برای خرید پروفیل متاثر از مساحت گلخانه و ارتفاع آن است. به نحوی که در گلخانه کوچک نیاز به پروفیل با ضخامت کم بوده و برای سازه های بزرگ بایستی از پروفیل با ضخامت بالا استفاده کرد.

طول پروفیل های امگا گل سبز میثاق چقدر است؟

طول پروفیل های ساخته شده در کارخانه ما از 0.5 متر تا 13.5 متر می باشد. هر چند پروفیل های با طول 5 و 6 متر به صورت روتین و روزانه در کارخانه تولید می شود. طول های سفارشی با در این محدوده با نظر مشتری تولید و عرضه می شود.

فرایند تولید پروفیل امگا

پروفیل امگا در گل سبز میثاق طی فرایند فرمینگ تولید می شود. یعنی پس از سفارش مشتری، ورق های گالوانیزه کویل تهیه شده و با استفاده از دستگاه تمام اتوماتیک فرایند فرمینگ انجام می شود. در این پروسه پروفیل ها با طول های سفارشی مشتری تولید می شود. سپس پروفیل های تولید شده به صورت سلفون پیچ و بسته بندی شده برای مشتری ارسال می شود.

سایر ویژگی های پروفیل امگا

این محصولات برای استفاده در ساخت گلخانه قیمتی مناسب و اقتصادی دارند. همچنین به واسطه مشخصات فیزیکی و دینامیکی آنها دارای طول عمر بیشتری بوده و در برابر عوامل جوی مقاوم هستند. شایان ذکر محصولات ما با گارانتی گل سبز میثاق به فروش می رسد.

بیشتر بخوانید: برای آشنایی با لاکینگ فنر گلخانه گل سبز میثاق کلیک کنید.

پروفیل امگا گلخانه، پروفیل C

انواع پروفیل امگا برای ساخت گلخانه

پروفیل های امگا را می توان به نسبت کاربری و استفاده آنها در دسته بندی های زیر تقسیم کرد:

  • پروفیل سبک
  • پروفیل سنگین
  • پروفیل صنعتی

همانطور که در بالا اشاره کردیم حجم پروژه پیش رو برای اجرا باعث می شود که ما پروفیل امگا مناسب را انتخاب کنیم. شرکت گل سبز میثاق با تجربه 30 ساله خود و با تکیه بر دانش فنی و نیروی متخصص می تواند بهترین طراحی و اجرا را برای پروزه شما داشته باشد. دقت در تمامی مراحل باعث صرفه جویی اقتصادی شما در هزینه های جاری شده و شما پروژه خود در حالت بهینه انجام خواهید داد.

کاربردهای پروفیل امگا در گلخانه سازی

یکی از اتصالات بسیار پرکاربرد در سازه های گلخانه پروفیل های امگاست. این پروفیل در ساخت اکثر انواع گلخانه های مدرن همانند گلخانه اسپانیایی، گلخانه هلندی ، گلخانه هیدروپونیک و …. کاربرد دارد.

قیمت پروفیل امگا گلخانه

برای استعلام قیمت پروفیل امگا و خرید می توانید با شماره های تماس بگیرید. با توجه به تغییرات قیمتی مواد اولیه، اعلام قیمت به روز طی تماس به شما اعلام می شود. شرکت گل سبز میثاق با 30 سال سابقه تولید و اجرای پروژه های گلخانه یکی از بهترین شرکت های گلخانه ساز در ایران است که دامنه خدمات آن به خارج از کشور نیز گسترده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *